Toplu Kırık Link Kontrolü


Loading...

Toplu Kırık Link Kontrolü


Toplu Kırık Link Kontrolü

 

 

Toplu kırık link kontrolü sayesinde birçok sayfayı ölü bağlantılar açısından tarayabilirsiniz. Denetlemek istediğiniz onlarca sayfa varsa ve hepsine el ile bakarak zaman kaybetmek istemiyorsanız toplu kırık link kontrol aracı çok işinize yarayacak.

Bu araç yardımıyla sayfalardaki çalışmayan, ölü bağlantıları tespit edebilirsiniz. Nerede işlevsiz bir link olduğunu kolayca öğrendikten sonra bunları kaldırarak sitenizin iç SEO’sunu geliştirebilirsiniz.

Toplu Kırık Link Kontrolü Ne İşe Yarar?

Broken Links (kırık linkler), tıklandığında kullanıcıları çalışan bir sayfaya ulaştıramayan geçersiz bağlantılardır. Bunun sebebi; sayfanın silinmiş olması, sitenin kapatılması veya alan adı süresinin dolması gibi faktörlerdir. Yazılımsal nedenler de linklerin hatalı duruma gelmesine yol açabilir.

Kırık linkler SEO skoruna olumsuz etkide bulunur. Kullanıcı deneyimine zarar veren bu durum botların siteyi taramasını zorlaştırır. Ayrıca kırık linklere sahip sayfaların arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmesi daha zordur.

SEO puanınızı yükseltmek istiyorsanız kırık linkleri belirleyip doğru bağlantılarla değiştirmeniz veya onları tamamen kaldırmanız gerekir. İşte bunu Nofey Kırık Link Kontrolü Aracı ile yapabilirsiniz.

Kırık Linkler Toplu Nasıl Kontrol Edilir?

Kırık link toplu kontrol işlemi bu sayfa üzerinden gerçekleştirilebilir. Yapmanız gereken şey, ilgili kutucuğa sayfa URL’lerini girmektir. Aracımız, hızlı bir şekilde tarayarak sayfada yer alan işe yaramaz bağlantıları size gösterecektir.

Web site kaynağındaki bütün linkleri birer birer test eden bu araç, linkleri durum kodlarına göre listeler. Böylece hangilerinin ulaşılabilir olduğunu, hangilerinin olmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bu analiz sayesinde internet sitenizdeki önemli bir sorunun üstesinden gelebilecek, sayfalarınızı ziyaretçileriniz ve arama motorları için daha iyi optimize edebileceksiniz. Bu araç yardımıyla sadece iç linklerinizi değil, sayfanızdan çıkış yapan yani external linkleri de tarayabileceksiniz.

Link inşanızı doğru bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız şimdi bu ücretsiz aracımızdan faydalanın. SEO başarınızı artırarak hedeflerinize giden yolda büyük bir adım atın!