Site Pingleme


Loading...

Siteye Ping Gönder


Siteye Ping Gönder

 

Siteye ping gönder aracı sayesinde sitenizi test etmek için pingleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan pingleme, içeriklerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilmeniz için de gereklidir.

Site Pingleme Nedir?

Bu; RSS dizinlerini ve arama motorlarını sayfalarınızdan haberdar etmek için uygulayabileceğiniz bir işlemdir. Sitenin arama motorları tarafından taramaya uygun olup olmadığını denetler, ssayfaların tepki süresini ölçümler ve doğru çalışıp çalışmadığını kontrol eder.

Birçok pingleme sitesi vardır ancak bunların bazıları sitenize zarar verebilir.

O nedenle en güvenilir pingleme aracı olarak Nofey.com siteye ping gönder aracını kullanabilirsiniz. Siteniz için hiçbir risk taşımayan bu araç, daha kolay index ve sıralama almanıza yardımcı olacaktır. Online varlığınızı ön plana çıkarmak, kendinizi arama motorlarına tanıtmak için siteye ping gönderme aracından yararlanabilirsiniz.

Böylece sayfalarınız arama sonuçlarına daha hızlı dâhil edilir. Arama motorlarının sizi fark etmesini sağlarsınız. Ping gönderme servislerinden faydalanarak Google botlarını sitenizin backlink aldığı adreslere yönlendirerek backlinklerinizin daha çabuk etki etmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Siteye Ping Göndermek Ne İşe Yarar?

Google’ın veritabanı çok geniştir. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Google’da iyi bir yer edinmek kolay değildir. Önce, Google’ın sitenizi algılaması ve indexleyerek listelemesi gerekir.

Site pingleme işlemi, bu noktada Google botlarının işine yarar. Sitenizin daha kısa zamanda taranıp Google dizinine eklenmesine imkân tanır. Böylelikle arama motorlarının farkında olur, index alma sorunu yaşamazsınız.

Botlar içeriklerinize daha hızlı bir şekilde erişir. Bu ise web sitenizin organik ziyaretçi sayısını artırmanız açısından çok önemlidir.

İçeriklerinizi güncellediğiniz zaman, arama motorlarını sitenizdeki değişiklikler hakkında bilgilendirmek için site pingleme aracından yardım alabilirsiniz.

Siteye Ping Gönder Aracı Özellikleri

Kullanımı son derece kolay olan bu araç, sınırsız ve ücretsizdir. Site pingleme işlemlerini pratik bir hâle getiren bu araç sayesinde arama motorlarının kadrajına girmeniz hiç zor olmayacak!

Podcast’larınızı, RSS yayınınızı, yeni içeriklerinizi, blogunuzu; kısaca istediğiniz her sayfayı site pingleme aracı ile arama motorlarına tanıtabilirsiniz.

Bu şekilde arama motorlarının sitenizi taramasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle tüm arama motorları varlığınızı bilecek ve sizi potansiyel ziyaretçilerinizin karşısına çıkaracaktır. Sitenizin aktifliği korunacak, web siteniz arama motorlarında daima olumlu bir izlenim elde edecektir.