Kelime Kombinasyon Aracı


Loading...

Kelime Kombinasyon


Kelime Kombinasyon

 

 

Kelime kombinasyon aracı ile belirlediğiniz kelimelerden farklı kelime öbekleri oluşturabilirsiniz. Minimum ve maximum kombinasyon alanlarını doldurarak aynı kelimelerin kaç defa yan yana gelebileceğini sınırlandırabilirsiniz.

Kelime Kombine Aracı

Bu araç sayesinde kelimeleri dört sütuna bölebilir ve uzun kuyruklu kelimeler elde edebilirsiniz. İnsanlar bir konuyu araştırırken genelde ilk akla gelen, klasik ifadeleri kullanır. Fakat bazen farklı ifadelerle spesifik aramalar yapan kullanıcılar da olur. İşte bu tür özel kombinasyonları kullanarak arama motorlarına içeriğinizle ilgili sinyaller gönderebilir ve sıralama konusunda biraz daha mesafe katedebilirsiniz.

Anahtar kelimelerinizi birbiriyle harmanlayıp yeni ve daha uzun kelime kombinleri oluşturabilirsiniz.

Kelime Kombinasyon Aracı Ne İşe Yarar?

Dörder sütundan oluşan bu araç, yazdığınız anahtar kelimeleri kullanarak yeni anahtar kelime fikirleri sunar. İçerik üretimi yaparken anahtar kelime bulmakta zorlanıyorsanız, alternatif bir araç olarak bunu deneyebilirsiniz.

Böylece farklı anahtar kelimeler elde edebilirsiniz. Fakat bunları içeriğinizde kullanırken aşırıya kaçmayın. Aynı anahtar kelimeleri aynı cümlelerde veya peş peşe cümlelerde kullanmayın. Bir anahtar kelimeyi metnin genelinde %3 oranından fazla geçirmeyin.

Kelime Kombinasyon Aracı Nasıl Kullanılır?

Sütunlardan en az iki tanesini doldurmanız gerekir. Hepsini doldurmanıza gerek yoktur fakat doldursanız da olur. Maximum ve minimum ayarlarını da yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Aracın kullanımı ücretsizdir ve günlük kullanım limiti yoktur.

Dilediğiniz sayıda kelime ile farklı kombinasyonlar üreterek içeriklerinizi bunlarla zenginleştirebilirsiniz. Değişik anahtar kelimeler kullanmak suretiyle içeriklerinizin rekabet oranını yükseltmek istiyorsanız bu aracımızdan yararlanabilirsiniz. Öte yandan sadece Türkçe kelimeler için değil yabancı kelimeler için de bunu kullanabilirsiniz.

Fakat bu aracın makale oluşturmak için kullanılamayacağını unutmayın. Kelime kombinasyon aracı yalnızca yeni anahtar kelime önerileri verir. Makale yazmak için farklı araçlardan faydalanmanız gerekir.